2.El Playstation Alım Satım

2.El Playstation Alım Satım2013 yılında Playstation 4’ün de çıkmasıyla birlikte Play Station 3 sahipleri bu üst modele geçmek amacıyla 2. El Playstation alan yerler arayışına geçmiştir. Son çıkan ürüne geçmek isteyen ve PS3 satmak için bir yer arayanlar, çok rahat bir biçimde cihazlarını istedikleri fiyatta elden çıkartabileceklerdir.  İkinci el Playstation alanlar sayesinde yeni sürüme geçiş imkanı bulabilen ürün sahipleri bu işlem sonrasında elde edilen gelir ile rahatlamaktadır. Playstation satmak istiyorum fakat satacak yer bulamadım diyorsanız size bir telefon kadar yakınız.

Firmamız Playstionlarınızın GB, Harddisk , joystick sayıları ve kasa (fat kasa mı, slim kasa mı)  özelliklerine göre önemi değerinde alım satım işlemi yapmaktayız. Teknik ekibimiz ile görüşmek ve satacağınız ya da alacağınız ürün ile ilgili bilgi almak için 0212 278 02 70 veya 0532 305 62 82 numaralı telefonlarımızdan bizi arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz. 

İkinci el pazarında güven duyabileceğiniz ve cihazınızın hak edeceği ödemeyi size yapabilecek firmamızı mutlaka tercih etmelisiniz.

Paylaş: