Ps4 Tamir

Ps4 TamirOynadığınız oyunların bölümlerini birer birer geçerek seviyenizi yükseltirken bir anda Play Station’unuz bozuldu mu? O halde siz de Ps4 tamir için bizi aramalısınız.

Play Station’unuz birçok nedenden dolayı arızalanabilir. Sonuçta elektronik bir aksama sahip olan bu cihazlar zaman içerisinde sizin bir yanlış kullanımınız olmasa da aksaklıklar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda arızanın çözümü için alanında uzman servislerden destek almanız gerekmektedir. Aynı zamanda bu arızanın üzerine giderek servise verilmesinde geç kalmanız durumunda daha büyük arızaların yaşanmasına da neden olabilirsiniz. Bu nedenle çok geç kalınmadan gereken işlemlerin yapılması gerekmektedir. Bu sayede çok küçük bir ücret ödeyerek çözebileceğiniz arızaların daha da büyüyerek daha büyük maliyetlere ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Ps4’lerde Lens Arızası

Ps4 tamir konuları içerisinde en çok yaşanan sorunlardan birisi de lens arızalarıdır. Konsolunuzda bulunan ve CD’lerin okunmasına yarayan lenslerin bozulmaları ile CD taksanız bile oyunu okumadığını göreceksiniz. Ne kadar cihaz içerisinden ses geliyor olsa da CD dönüyor ancak lens okumadığı için oyunu çalıştıramıyor demektir. Aynı zamanda bu durum “Bozuk Veri” uyarıların da verilmesine neden olabilmektedir. Bu sorun sizin kendi başınıza çözemeyeceğiniz bir sorun olduğundan dolayı mutlaka tamir ettirmeniz gerekmektedir. Bozulan lens kontrol edilerek tamir edilebilir bir durumda ise tamir edilmesi ya da parça değiştirilmesi gerekebilir. Bunun için uzman personel kadromuz ile gerekli kontrolleri yaparak en düşük maliyetlerle gerekli tamiratları yapılabilmesini sağlıyoruz.

Piyasada bulunan bazı firmalar özellikle bu tarz pahalı cihazların tamirleri konusunda gereksiz parça değişimleri ve fahiş fiyat uygulamalarını sıkça yapmaktadırlar. Bu nedenle tamir için seçtiğiniz servisin ayrı bir önemi vardır. Uzun yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler nedeniyle oyun konsollarınızda yaşadığınız sorunları kısa süreler içerisinde çözebiliyoruz. Bu güne kadar verdiğimiz hizmetler sayesinde edindiğimiz tecrübelerle sorunların tespiti ve aynı zamanda çözümlerini yapabilme yetkinliğimiz de artmıştır. Servisimizde çalışan personellerimiz yaşadığınız bütün sorunlarda gerekli tamirat işlemlerini yapabilirler. Bu şekilde sizin diğer iş bilmeyen servislerde kalitesiz hizmetler almanızda engellenmiş olacaktır. Ps4 tamir için siz de diğer memnun müşterilerimiz gibi 0 532 305 62 82 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Paylaş: