Şanlıurfa Playstation Servis

Şanlıurfa Playstation ServisŞanlıurfa Playstation Servis


Ülkemizde en sevilen oyun konsolu olan playstation modelleri için profesyonel ve kaliteli teknik servis hizmeti ihtiyacı giderek artmaktadır. 
Playstation servis hizmeti sunan firmamız Ps3 ve Ps4 modellerinin her türlü teknik servis hizmetini firma garantisi kapsamında tüm Türkiye geneli için sunmaktadır. Servisimiz bünyesinde hem konsol parçaları hem de yazılım anlamında teknik servis desteği yüksek standartta sağlanmaktadır. Özellikle playstation servis hizmetleri kapsamında en çok sorun yaşanılan yazılımsal durumlarda bu alanda uzmanlaşmış personellerimiz en kaliteli ve teknolojik hizmeti sunmaktadır. Servisimizin sunduğu hizmet kapsamında garanti kapsamına çıkmış tüm playstation konsol modelleri girmektedir.
Servisimiz hem arıza tespit hem de diğer servis hizmetlerin en son teknolojik ve bilgisayar destekli donanımlar vasıtası ile sunmaktadır. Servisimizin sunduğu hizmetlerin hepsi birinci sınıf ve yüksek kalite garantilidir.


Tüm Ülke Geneline Yaygın Playstation Servis Hizmet Ağı
Playstation servis hizmeti sunan firmamızın hizmet ağı tüm Türkiye geneline yayılmıştır. Bu anlamda anlaşmalı kargo firmalarımız ile yollayacağınız cihazlarınız gerekli teknik servis hizmeti desteğinden sonra hızlı ve garanti belgeli bir şekilde yollanmaktadır. Burada yapılması gereken tek nokta cihazınızı yollamadan randevu alarak gerekli bilgileri vermeniz olacaktır. 
Servisimiz tarafından tüm Türkiye geneli için sunulan playstation servis   hizmetleri ile ilgili en güncel bilgilere sahip olmak için 0212 278 02 70 veya 0532 305 62 82 numaralarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca firmamız ile ilgili daha kapsamlı bilgi edinmek için ise https://www.ps4servisi.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 

Paylaş: