PS4 Servisi

PS4 Servisi

 

Ps4 Servisi

Uzun yıllardır Ps4 servisi konusunda deneyimler kazanan personellerimiz tarafından cihazlarınızın bakım ver onarımlarını gerçekleştiriyoruz.

Her daim en iyi bakım ve onarım hizmetini hedef alan firmamız müşteri memnuniyetini hat safhada tutmayı ön plana alıyor. Verdiğimiz hizmet koşulları tüketici haklarını korumaya yönelik olup gerek yazılımsal gerekse kullanıcı sorunlarından kaynaklanan arızaların kesin bir şekilde çözüme kavuşturulmasına olanak sunuyoruz. Cihazlarınızda meydana gelen arızaların giderilmesi için firmamız ile iletişime geçerek merak ettiğiniz fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Cihazlarınızın tespitini yaptıktan sonra arızanın kaynağını bulup mümkün ise arızayı tamir ederek size en uygun fiyat politikamız ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Eğer parça değişimi gerekli ise orijinal parçalar kullanarak cihazınızın verimli çalışmasını sağlıyoruz.

Ps4 Arızaları Ve Çözümleri Nelerdir?

BGA REBALL işlemi olarak adlandırılan Ps4 ekran değişimi, power sorunu güç kaynağı tamiri veya değişimi, yine BGA REBALL işlemi ile kuzey köprüsü chip değişimi, DUALSHOCK tamiri diğer bir isimle sık sık rastlanılan kol tamiri, kasa değişimi, cihaza genel bakım, ekranda meydana gelen grafiklerin birbirine karışması ve görüntü hataları ve tamiri, CD dışarı çıkartma sorunu, DUALSHOCK uzaktan algılamama ve geç algılama sorunu, HDMI entegresi sorunu, USB girişi arızası, mavi ışık arızası, fan sesi arızası, lens değişimi ve mekanik aksam tamiri Ps4 servisi olarak firmamız tarafından özenle gerçekleştirilir. Bahsi geçen bu işlemler alanında donanımlı ve deneyimli personeller tarafından gerçekleştirilmesi önem taşıyan onarım işlemleri olup paranızın boşa gitmemesi için servisinizi seçerken dikkatle üzerinde durmanız gereken bir konudur.

Ps4 Kullanımı

Sistem performansının iyileşmesinde önemi olan yazılım güncellemesi zaman zaman gerçekleştirilmelidir. Sistemi güncellemeden önce en iyi sürümün seçilmesine dikkat edilmelidir. Böylece cihazınızın performansını artırabilir ve cihazınızı çok daha verimli kullanabilirsiniz. Özellikle donma gibi sorunlarla karşılaşmamak için yazılım güncellemesi ile bu sorunun önüne geçebilirsiniz. Ps4 servisi olarak firmamızda son gelişmeleri yakından takip ediyor yazılımların en son sürümleri sistemi güncelliyoruz. Güncelleme işlemi cihazınıza ek özellikler katabilir, geliştirilen kullanılabilirlik sayesinde artırılmış güvenliğe de sahip olabilirsiniz. Ps4 cihazınızın uzun ömürlü olmasını ve daima verimli çalışmasını sağlamak için firmamız ile irtibata geçiniz!